Puppies - štěňata

Štěňata 3 týdny stará - puppies 3 weeks old.

Štěňata 14 dní stará - puppies 14 days old

 

 

Německý špic velký černý - Grossspitz - Giant German Spitz Black 

Máme štěňata velkého černého špice, vrh Q. Black Re-Jan Moravia. Narodil se 1 pejsek a 5 fen. Všechny štěňata jsou černé barvy. Datum porodu štěňat je 4. 9. 2017. Štěňata si můžete rezervovat již nyní. Matka velký černý špic  Chloe Black Re-Jan Moravia je březí. Otcem je výstavně úšpěšný, zdravotně vyšetřený keeshond Multišampion, Interšampion Logan Šumbarský pramen. Předpoklad statných, velkých, robustních velkých černých špiců.

Litter Grossspitz schwarz ( Giant German Spitz Black) Q. Black Re-Jan Moravia. 

Puppies born 4. 9. 2017. 1 male and 5 females. Experimental litter. - Pedigree FCI

Mother: Grossspitz  Chloe Black Re-Jan Moravia. Father: Keeshond Multichampion, Interchampion Logan Šumbarský pramen - ( HD A/A, ED 0/0, Luxace patell 0/0, PHPT gen. negative, PRA negative)

You can book a puppy now.

 
 

 

Štěňata Německého špice velkého černého plánujeme v roce 2017. Puppies Giant German Spitz Black (Grossspitz schwarz) 2017.

Datum narození štěňat 4. 9. 2017. Date born puppies  4. 9. 2017.
Narodilo se  5 fen a  1 pes. 
Puppies:  1 male and  5 females.
Jména štěňat ( names puppies) : 
Pejsci (males): 
Fena (female): 
Rodokmen štěňat ( pedigree FCI ): ANO, Yes
Štěňata budou mít průkaz původu FCI, mikročipy, EU petpassporty. 
Puppies will have full ganeration pedigree FCI, microchip, EU petpassport, vaccinations. 
Zabýváme regenerací a záchranou velkých černých špiců za pomocí vlčích špiců. Odchovali jsme již 4 generace pocházející z experimentálních krytí. Experimentální vrhy v naší chovatelské stanici mají 100 % úspěnost v chovu velkých černých špiců - vždy se narodila pouze černá štěňata, která podpořila chov velkých černých špiců. Černá barva je dominantní. Je to velice úspěšný, oficiální, chovatelský program, který napomáhá k rozšíření tak vzácné a celosvětově kriticky ohrožené rasy velkého černého špice. Navíc štěňata z těchto odchovů získávájí krom čersvé, nepříbuzné krve i mimořádně kvalitní, výstavní exterier. Vlčí špicové/ keeshondi jsou mimořádnými zlepšovateli v typu i srsti. Všechny štěňata mají plnogenerační průkaz původu ČMKU (FCI) Štěňata jsou vhodná na chov a výstavy, jsou to zachránci a zušlechťovatelé rasy, proto hledáme ambiciózní a vážné zájemce o chov. Výstavy nejsou podmínkou. 
Puppies for breeding and dog shows. Rare and critically endangered breed Giant German Spitz Black ( Grossspitz schwarz).  A successful breeding program to rescue Giant German Spitz Black (Grossspitz schwarz) with the help Wolfspitz/ keeshond. My kennel has bred 4 generations experimental litters born every black puppies. 100% success in breeding Grossspitz Black. Puppies with the premise for breeding and shows
 

Matka (mother) Grossspitz Black: Chloe Black Re-Jan Moravia

Rodokmen matky (Pedigree mother): www.spic.cz/genealogie/index.php?pid=15696

Otec (Father) Grossspitz Black: LOGAN Šumbarský pramen

Rodokmen otce (Pedigree father): www.spic.cz/genealogie/index.php?pid=14916
Chloe Black Re-Jan Moravia
Multichampion Logan Šumbarský pramen