For sale - na prodej

 

 

Štěňata německého špice velkého černého na prodej! 

Datum narození štěňat je 4. 9. 2017. Narodilse 1 pejsek a 5 fenek. Všechna štěňata jsou černé barvy. Aktuálně fenky k zadání.

Vrh Q. Black Re-Jan Moravia 

Matka: CHLOE Black Re-Jan Moravia. Otec: LOGAN Šumbarský pramen.

Rodokmen štěňat - Pedigree puppies FCI: www.spic.cz/genealogie/index.php?pid=21639

Aktuální fotogalerie - photogallery puppies facebook:  www.facebook.com/re.janmoravia/media_set?set=a.10213949392919547.1073741854.1551494296&type=3

Puppies Grossspitz for sale! Actual for sale puppies -f emales

Kennel "Re-Jan Moravia"- Czech Republic,  Grossspitz Black puppies from the combination "CHLOE BLACK Re-Jan Moravia" x "LOGAN Šumbarský pramen" due 4. 9. 2017.  Born 1 male and 5 females. All puppies are Black colours. Litter Grossspitz - Giant German Spitz Black Q. BLACK Re-Jan Moravia - pedigree FCI - experimental litter.

You can book a puppy now.

Štěňata 3 týdny stará - puppies 3 weeks old.
 
Štěňata 14 dní stará - puppies 14 days old.
 

 
Štěňata budou mít průkaz původu FCI, mikročipy, EU petpassporty. 

Pedigrees puppies FCI:  www.spic.cz/genealogie/index.php?pid=21639

Puppies will have full ganeration pedigree FCI, microchip, EU petpassport, vaccinations. 
Zabýváme regenerací a záchranou velkých černých špiců za pomocí vlčích špiců. Odchovali jsme již 3 generace pocházející z experimentálních krytí. Experimentální vrhy v naší chovatelské stanici mají 100 % úspěnost v chovu velkých černých špiců - vždy se narodila pouze černá štěňata, která podpořila chov velkých černých špiců. Černá barva je dominantní. Je to velice úspěšný, oficiální, chovatelský program, který napomáhá k rozšíření tak vzácné a celosvětově kriticky ohrožené rasy velkého černého špice. Navíc štěňata z těchto odchovů získávájí krom čersvé, nepříbuzné krve i mimořádně kvalitní, výstavní exterier. Vlčí špicové/ keeshondi jsou mimořádnými zlepšovateli v typu i srsti. Všechny štěňata mají plnogenerační průkaz původu ČMKU (FCI) Štěňata jsou vhodná na chov a výstavy, jsou to zachránci a zušlechťovatelé rasy, proto hledáme ambiciózní a vážné zájemce o chov. Výstavy nejsou podmínkou. 
 
Rare and critically endangered breed Giant German Spitz Black ( Grossspitz schwarz).  A successful breeding program to rescue Giant German Spitz Black (Grossspitz schwarz) with the help Wolfspitz/ keeshond. My kennel has bred three generations experimental litters born every black puppies. 100% success in breeding Grossspitz Black. Puppies with the premise for breeding and show.